us_nyhende.png
Heim Epost Sidekart

G-sport rittet 2007

Det fantastiske vêret gjorde nok sitt til at dette kan reknast som ein suksess. 79 stillte til start, og alle fullførte med stil. Den yngste, Martin Melø (4 år) imponerte nok dei fleste, då han sykla på eigen sykkel dei 20 km. Breidda var stor, då dei eldste nærmar seg 70 år.

Beste resultat:
Menn 16-70 år:

Rolv Holstad 32.26 min
Jonny Holstad 32.27 min
Christoffer Endresen 34.25 min
Morten Notøy 34.28 min
Robert Standebø 35.35 min

Kvinner 16-70 år:

Sunniva Sivertsen 42.33 min
Marit Ingjerd 44.08 min
Else Holstad 46.10 min

Gutar -> 16 år:

Christoffer Endresen 34.25 min
Martin Notøy Nevstad 34.28 min
Fredrik Dimmen 45.44 min

Jenter -> 16 år:

Camilla Hatlebakk 50.54 min
Marita Vågeskar 54.20 min
Linn Kristin Sjåstad 56.23 min

Fullstendig restultatliste ligg under aktivitetar og ritt.

Medlemmer 2007

 

Anders Riise 6060 Hareid 99509355 anders.riise@adsl.no

Rolv Holstad 6065 Ulsteinvik 90119104 rolvhol@online.no

Arnfinn Ingjerd 6065 U. 90521065 arnfinn.ingjerd@rolls-

royce.com

Hans Kristian Velsvik 6065 Ulsteinvik 95050429

Bjørg Marit Johansen 6065 Ulsteinvik 70011878

Knut Kleiven 6065 Ulsteinvik 97754366 knut.kleiven@ulsteingroup.com

Lindor Ulstein 6065 Ulsteinvik 91358711 lin-ulst@online.no

Arve Rise 6060 Hareid 46953755 arvri@online.no

Egil Sjåstad 6065 Ulsteinvik 97982054 esjaasta@online.no

Merethe Solevåg 6065 Ulsteinvik 99150863 merethe.solvag@ulsteingroup.com

Aud Janne Hatlebakk 6065 Ulsteinvik 99737039 aj_hatlebakk@hotmail.com

Kjell Bjørn Hatlebakk 6065 U. 98857381 kjellbjorn.hatlebakk@rolls-

royce.com

Jan Helge Djupvik 6080 Gurskøy 99015082 jan.helge.djupvik@ulsteingroup.com

Vidar Pettersen 6090 Fosnavåg 93865499 v-pe@online.no

Bergtor Moltu 6065 Ulsteinvik 99531308 bergtormoltu@gmail.com

Geir Jøsok 6080 Gurskøy 97185009 geir.josok@rolls-royce.com

Siv Grete Berge 6094 Leinøy 48889012 siv@aktivsenteret.no

Oddbjørn Flø 6065 Ulsteinvik 92250469 gavikflo@gmail.com

Tor Egil Iverjord 6065 Ulsteinvik

Egil Dimmen 6065 Ulsteinvik 92685017 egil.dimmen@adsl.no

Sindre Håskjold 6065 Ulsteinvik 92095340 sindre.haskjold@bourbon-online.com

Bjørn Oskar Holstad 6060 Hareid 46893460 oholstad@online.no

Jonny Holstad, 6065 Ulsteinvik 90521845 jonnyholstad@c2i.net

Geir Tjervåg 6080 Gurskøy 90781361 geirpark@hotmail.com

Geir Kåre Øvrelid 6062 Brandal 90955869 geir-kare.ovrelid@adsl.no

Arnt Vidar Ulstein 6065 Ulsteinvik 99012005 arntvidar@adsl.no

 

Bjørn H. Holstad 6060 Hareid 91592840 bjhh@online.no

Magne Bergseth 6068 Eiksund 91614270 hav-berg@tussa.com

Michael Lorenzen, 6065 Ulsteinvik 97524169

Nancy Bergseth, 6065 Ulsteinvik

Robert Rooney, Dimna, 6065 Ulsteinvik 95083370 robert.rooney@rolls-royce.com

Torbjørn Skar, 6065 Ulsteinvik 47643009 tskar@adsl.no

Asbjørn Hole 6065 Ulsteinvik 99243917 asbjhole@online.no

Morten Stø, 6065 Ulsteinvik 95848816 morten@datatech.no

Severin Myklebust, 6065 Ulsteinvik 97142935 severin@forsikring-hjelp.com

Stig Roppen, Flø, 6065 Ulsteinvik 95008317 stig.roppen@akeryards.com

Svein Ulrik Elde, 6065 Ulsteinvik 982 09 566 suelde@online.no

Marit Messenlien Ingjerd, 6065 Ulsteinvik 97637931 marit.ingjerd@skolepost.no

Jan Einar Hovden, 6060 Hareid 91357937 jan.einar.hovden@rolls-royce.com

Jon Arne Mork Eikrem, 6065 Ulsteinvik 90150456 jon.arne.eikrem@tussa.com

Bjørn K. Sævik, 6094 Leinøy

Elly Kirkeslett, 6065 Ulsteinvik, 412 23 925, ellyki@tele2.no

Gerd Anna Vik Flø 6065 Ulsteinvik 92458862 gavikflo@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Medlemmer for 2007, fra 13-18 år:

- Kaja Vattøy, Skeide, Ulsteinvik

- Camilla Hatlebakk,Vikegjerde, Ulsteinvik

- Kari H. Kalvatn, Sundgotmarka, Ulsteinvik

- Sara Breivik Jøsokbakke, Haddal

- Kristina Berge Andersen, Buskedalen, Ulsteinvik

- Marita Skoge, Dimnasund, Ulsteinvik

- Hege Mork, Skeide, Ulsteinvik

- Kamilla Bjørdal Grimstad, Varleitesvingen, Ulsteinvik

- Solveig Kleven Hanstad, Varleitesvingen, Ulsteinvik

- Kristine Vattøy, Skeide, Ulsteinvik

- Christoffer R. Mastere, Flø, Ulsteinvik

- Emily Louisa Millan Eide, Hadarvn., Ulsteinvik

- Julianne Tjervåg Flø, Buskedalen, Ulsteinvik

- Therese Skeide, Osbergveien, Ulsteinvik

- Sesilie Røyset Røren, Røren, Ulsteinvik

- Ingrid Karlsen, Klovningen, Ulsteinvik

- Mia Håkonsholm, Holsekerveien, Ulsteinvik

- Ida Sæter, Fiskåbygd

- Helene Kragseth, Sundgot, Ulsteinvik

- Helene Skeide, Osnesbrunene, Ulsteinvik

- Martin Notøy Nevstad, Ulsteinvik

- Fridtjof Hofset, 6065 Ulsteinvik

- Eirik Knutsen, Tiggeteberget, 6065 Ulsteinvik

 

Innkalling til Årsmøte-fest.....

Styret i klubben ønsker alle sykkelvenner eit godt nytt-sykkelår, og sjølv om mange allerede har hatt fleire treningsturar ute og inne, så gler vi oss no til å invitere ALLE medlemmer av sykkelklubben, unge og gamle, (også dei som lurer på om dei kanskje skulle ha meldt seg inn) til Årsmøte-festen der sykkel-året vil offisielt bli åpna.

Torsdag 1.Februar kl:20.00 i Rolls-Royce sine lokaler i Ulsteinvik. (Nærmere bestemt i "Korea-bygget" ved gamle-beddingen/kaia.)

For dei som er ukjende vil eg personlig stå ved Hovedporten (200m forbi Shell) i forkant av kl: 20.00. Men ver då presis!

Program blir som følger:
-Åpning/Velkomsthelsing av undertegna.
-Kort resumme av det gamle året og litt orientering om kva som skjer i 2007.
-Vi spelar filmen "ROAM" på storskjerm. (Sjekk lenger nede for omtale)
-Etter filmen får vi oss litt å bite i og litt sykkelprat, før: ....

-Vi fortsetter med årsmøte, valg og diverse andre småsaker. (Denne delen er kun åpen for medlemmer som har betalt medlemskontigent for 2006/07, sjå medlemsinfo om du vil melde deg inn akkurat no.)

Vi beregnar MAX 2 timar. Vi skal altså klare å vere ferdig seinast kl:22.00 om ikkje før. (Ein ny dag ventar i morgon :-)

Vel møtt, mvh Arnt Vidar


Meir om filmen Roam, klikk her.....

Årsmøte referat for årsmøtet 1.februar 2007

Her er årsberetning 2006 og årsmøte referatet for møtet 1.februar 2007
Årsberetning 2006

Referat__rsm_te_2007.pdf

Fullstendig resultatliste G-sport rittet 2007

JENTER -> 16 ÅR
Camilla Hatlebakk 50.54 min
Marita Vågeskar 54.20
Linn Kristin Sjåastad 56.23
May Jeanett Sjåstad 60.29


GUTAR ->16 ÅR
Christoffer Endresen 34.25 min
Martin Notøy Nevstad 34.28
Fredrik Dimmen 45.44
Eirik Mjønes 50.16
Fridtjof Hofset 51.53
Vetle Styve Sæbø 63.45
Markus Brandal 65.10
Thomas Degn 65.39
Håvard Holstad 70.29
Mathias Ertesvåg 73.16
Kristian Lorenzen 73.47
Aksel Røyset Bakken 79.02


KVINNER 16 -> ÅR
Sunniva Sivertsen 42.33 min
Marit Ingjerd 44.08
Else Holstad 46.10
Bente Moldskred 47.16
Synnøve Hansen Sundgot 50.29
Kjersti Sundal 75.41


MENN 16 -> ÅR
Rolv Holstad 32.36 min
Jonny Holstad 32.37
Robert Strandebø 35.35
Arnfinn Ingjerd 35.39
Morten Stø 35.46
Lindor Ulstein 35.57
Ole Kristian Sætre Kleppe 37.43
Tommy Kleppe 37.44
Severin Myklebust 38.21
Arve Rise 38.30
Arve Vestnes 39.58
Frode Hofset 40.00
Egil Sjåstad 42.14
Torbjørn Skar 43.45
Egil Dimmen 45.44
Sverre Osnes 45.53
Erling Vågeskar 53.45
Jostein Sæbø 63.45
Mikael Lorenzen 73.42
Karsten Brandal 79.05


MOSJON KLASSA:
Ingrid Ulstein
Bergsvein Øvrelid
Martin Barstad
Erlend Barstad
Filip Røyset
Leif Heimland
Ann Elin Skeide
Robin Skeide Rooney
Robert Rooney
Espen Mjønes
Oddbjørn Flø
Torgeir Mjønes
Gerd Flø
Karsten Heimland
Anne Karin Holstad
Karen Lise Sundgot
Per Kåre Fjørtoft
Trude Håkonsholm
Sivert Heimland
Trond Lauvstad
Linn Tea Malme
Gerhard Heimland
Greta Håkonsholm
Kåre Haddal
Marit Haddal
Astri Røyset
Heidi Heimland (med Ragnar bakpå)
Kathrine Våge Stokke
Wenche Våge Stokke
Hedda Røyset
Knut Arve Røyset
Anne Gro Hallingstad
Marte Barstad
Nancy Bergseth
Stian Bergseth Vågeskar
Karsten Melø
Martin Melø (4 år på eigen sykkel) 104.18 min

Ulstein Nordea Rittet 2018 er AVLYST
Grunna omfattande krav til utdanning av vakter har vi desverre avlyst rittet for 2018Ulstein og Omegn Sykkelklubb er svært lei for at vi må avlyse rittet og vil jobbe for å få utdanna og godkjent vakter til 2019 slik at vi kan arrangere rittet igjen. Medlemmer og publikum som ønskjer å hjelpe til enten som personvakt eller motorsykkelvakt kan kontakte klubben.  Arnfinn Oksavik, Leiar tel 90686931
15.05.18 15:40
Film frå Ulstein Nordea Rittet 2017
Himmelhøgt Media & Profilering har laga film frå årets Ulstein Nordea Rittet.
25.05.17 10:03
RESULTATLISTA ETTER ULSTEIN NORDEA-RITTET 2017 OG SPAREBANKEN MØRE RECERCUP
Ulstein og Omegn SK Ulstein Nordearittet Resultatliste Ulsteinvik 21.05.2017 Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter K17-19 70,0 KM / 30,16 KM/h 1 1 NOR20000110 BERSTAD Eileen Grete Ulstein og Omegn SK 2:19:16 0:00:00 M17-19 70,0 KM / 39,97 KM/h 1 5 NOR20001010 BJERKVIK Håkon Nore Ålesund og Omegn CK 1:45:04 = 2 4 NOR19990507 SMISETHJELL Ole Bjørn Molde CK 1:45:09 0:00:05 3 2 NOR20001204 VEMØY Vetle Ålesund og Omegn CK 1:47:29 0:02:25 4 7 NOR19991102 RIMEREIT Ole Åkernes Ålesund og Omegn CK 1:50:52 0:05:48 5 3 ERI19980921 * ABRAHAM Medhanie Daniel Flora CK 2:01:22 0:16:18 6 6 NOR20001228 FJØRTOFT Håkon Ulstein og Omegn SK 2:03:33 0:18:29 M20-29 70,0 KM / 40,04 KM/h 1 9 NOR19951206 * TJØNNELAND Kristian Førde CK 1:44:54 0:00:00 2 61 NOR18991230 MYKLEBUST David Dagestad Ørsta SK 1:44:57 0:00:03 3 8 NOR19950626 * RIMEREIT Lars Åkernes ÅOC 1:50:47 0:05:53 4 10 NOR19940215 TOMREN Marius Molde CK 1:59:40 0:14:46 K30-39 70,0 KM / 28,27 KM/h 1 12 NOR19820304 ENGESET Monica H Ørsta SK 2:28:35 0:00:00 2 11 NOR19790111 BJØRNESET Olaug NRK BIL 2:41:09 0:12:34 M30-39 70,0 KM / 40,01 KM/h 1 18 NOR19790127 REMØY Børge Ulstein og Omegn SK 1:44:59 0:00:00 2 14 NOR19800916 SØHOLT Hogne Ørsta SK 1:51:05 0:06:06 3 17 NOR19800202 RØYSETH Alf-Christian Ålesund og Omegn CK 1:54:06 0:09:07 4 13 NOR19840916 FOLLEVÅG Frode 1:59:47 0:14:48 5 19 NOR19840615 KVERNEVIK Oskar Joakim 2:01:23 0:16:24 6 16 NOR19790520 LESNIAK Slawomir 2:18:58 0:33:59 K40-49 70,0 KM / 34,24 KM/h 1 22 NOR19690722 RØYSET Mona Ålesund og Omegn CK 2:02:40 0:00:00 2 24 NOR19721213 HAUG Synnøve Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:17:01 3 23 NOR19700223 DOMSTEIN Torill Gjerde Måløy IL 2:41:11 0:38:31 M40-49 70,0 KM / 39,97 KM/h 1 39 NOR19770404 FISKERSTRAND André Ålesund og Omegn CK 1:45:05 0:00:00 2 32 NOR19690204 DYB Terje Ålesund og Omegn CK 1:45:09 0:00:04 3 31 NOR19690124 STANDAL Jan Ove Stryn T og IL Sykkel 1:45:21 0:00:16 4 37 NOR19750419 HØYVIK Nils-Kristian Ålesund og Omegn CK 1:47:44 0:02:39 5 29 NOR19761223 EIMHJELLEN Per Erik Sandane SK 1:50:41 0:05:36 6 35 NOR19761014 DIEZ Javier Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:05:40 7 38 NOR19760101 LAUSUND Erling Sula SK 1:53:40 0:08:35 8 30 NOR19760504 SKJONG Sindre Ålesund og Omegn CK 1:53:43 0:08:38 9 27 NOR19770203 GLOPPESTAD Espen Ålesund og Omegn CK 1:59:57 0:14:52 10 28 NOR18991230 STANKIN Vitaly Ulstein og Omegn SK 2:11:22 0:26:17 11 25 NOR19700811 JØRGENSEN Sverre Sula SK 2:12:36 0:27:31 12 36 NOR19700527 ØVERENG Harald Ulstein og Omegn SK 2:19:29 0:34:24 13 33 NOR19710519 BERSTAD Helge Ulstein og Omegn SK 2:19:33 0:34:28 14 26 NOR19741114 ENGESET Pål K Ørsta SK 2:28:38 0:43:33 15 34 NOR19691129 ELIASSEN Arnfinn Stranda SK 2:38:01 0:52:56 M50-59 70,0 KM / 37,96 KM/h 1 44 NOR19661208 KRISTIANSEN Geir Flora CK 1:50:39 0:00:00 2 50 NOR19660427 SIRA Ben Erik Ørsta SK 1:50:41 0:00:02 3 49 NOR19620624 GRIBBESTAD Stig Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:00:06 4 42 NOR19620525 HAMMERSLAND Henry Arne Sandane SK 1:50:54 0:00:15 5 52 NOR19660506 ALNES Øyvind Arne Ålesund og Omegn CK 1:52:35 0:01:56 6 60 NOR18991230 MJELTEVIK Arild Sykkylven SK 1:53:44 0:03:05 7 40 NOR19651121 VALKVÆ Oskar Kåre Ålesund og Omegn CK 1:59:43 0:09:04 8 51 NOR19600308 OKSAVIK Arnfinn Ulstein og Omegn SK 1:59:50 0:09:11 9 41 NOR19620407 HAVÅG Tor Wilhelm Ulstein og Omegn SK 2:04:20 0:13:41 10 43 NOR19600205 KJØPSTAD Martin Vestnes Varfjell IL 2:12:13 0:21:34 11 47 NOR19620326 KVERNEVIK John 2:12:28 0:21:49 12 46 NOR19650511 RIMEREIT Bård Ålesund og Omegn CK 2:12:53 0:22:14 13 45 NOR19650613 ELIASSEN Ingvar Ola Stranda SK 2:19:33 0:28:54 14 48 NOR19661208 STRAND Pål Idar Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:29:02 15 59 NOR19660205 ROPPEN Stig Ulstein og Omegn SK 2:41:19 0:50:40 M60-69 70,0 KM / 35,00 KM/h 1 55 NOR19560912 HØIDAL Eldar Sykkylven SK 1:59:59 0:00:00 2 54 NOR19551116 MYKLEBUST Arne Sandane SK 2:00:25 0:00:26 3 53 NOR18991230 FRØYSTAD Jon Peter Ulstein og Omegn SK 2:18:58 0:18:59 4 56 NOR19501110 RÅSBERG Atle Måløy IL 2:41:15 0:41:16 M70+ 70,0 KM / 30,07 KM/h 1 57 NOR19471228 BERGSETH Magne Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:00:00 K11-12 1 101 NOR20060904 ULLELAND Kamilla Molde CK 0:48:02 = M11-12 1 102 NOR20050321 BERSTAD Ludvik Ulstein og Omegn SK 0:42:15 = 2 62 NOR18991230 VIKEBAKK Olavius Bjåstad Hareid SK 0:47:56 0:05:41 K13-14 1 103 NOR20031024 BERSTAD Angelica Ulstein og Omegn SK 1:07:15 0:00:00 M13-14 1 106 NOR20040903 NAKKEN Tobias Risan Molde CK 0:52:02 = 2 107 NOR20030122 HOLLINGSÆTER Fredrik R. Molde CK 0:57:37 0:05:35 3 105 NOR20040615 STORBRÅTEN Philip Rauma SK 1:05:53 0:13:51 4 104 NOR20030309 HEILEVANG Reidar Andre Molde CK 1:06:16 0:14:14 M15-16 1 108 NOR20020221 ULLELAND Sigve Molde CK 0:51:42 0:00:00 2 109 NOR20020929 NAKKEN Sebastian Risan Molde CK 0:51:53 0:00:11 3 110 NOR20020929 STORBRÅTEN Oliver Rauma SK 0:57:47 0:06:05
21.05.17 17:31

 

Ulstein Nordea-rittet 2017

NYE HOVUDSPONSORAR
Vi har no teikna nye treårige sponsoravtalar med seks bedrifter i Ulstein og Hareid.Rolls-Royce og Hareid Rør & Interiør AS.
Vi har avtaler med:
Intersport Staumane og Aktivtrening