us_nyhende.png
Heim Epost Sidekart

Resultat Ulstein Nordea-rittet 2016

Godt oppmøte trass dårlege vermeldinger, men timen før rittet letta det og forholda vart veldig bra!

Vel 80 stk stilte til start i dag.

resultater2016_nordearittet.pdf
ÅRSMØTE 2016

Årsmøte - sakliste

ULSTEIN OG OMEGN SYKKELKLUBB       

Onsdag 17. februar 2016

KLOKKA 19:00

STAD: kantina på Rolls-Royce Hjørungavåg (tidligare Odim)

KL.19.00   Stig Roppen held foredrag om sykling i Alpane og Pyreneene

KL.19.20   Diskusjon rundt fellestreninger og fellesturer

KL.19.45   Mark Winter presenterer pumpbane prosjektet

Kl.20.00   Servering av pizza

Kl.20.10   Sjølve årsmøte starter

 

Sak 1/16   Godkjenning av innkalling

Sak 2/16     Godkjenne dei frammøtte

Sak 3/16     Godkjenne sakliste

Sak 4/16     Velje dirigent og møtesekretær + to protokollunderskrivarar

Sak 5/16     Behandle årsmelding

Sak 6/16     Behandle rekneskap 2015 i revidert stand

Sak 7/16    Fastsetje medlemskontingent for 2016
                    
Sak 8/16     Budsjett 2016

Sak 9/16    Val til styret v/valkomité                                                            

Sak 10/16   Vedta nye vedtekter

Sak 11/16   Innkomne forslag

Eventuelt

Resultata frå Ulstein Nordea-rittet 2015

Ulsteinrittet

Resultatliste

25.05.2015

Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter

M17-19

1 1 VATTØY Iver Ulstein og Omegn SK 1:47:13 0:00:00

2 5 SVENSLI Sondre Andersson Gauldal SK 1:47:23 0:00:10

3 4 BIRKELAND Elias Ålesund og Omegn CK 1:51:13 0:04:00

4 6 LØFALD Ola Sykkylven SK 1:58:20 0:11:07

5 2 * GJERSDAL Bjørn Inge Sykkylven SK 2:10:20 0:23:07

3 ALSAKER Ruben Sandane SK DNF

M20-29

1 12 HOEM BRUNSVIK Mikael Ålesund og Omegn CK 1:42:35 0:00:00

2 10 * HAGELUND HORN Peter Ulstein og Omegn SK 1:47:15 0:04:40

3 8 * SIURSKAS Jonas Stranda SK 1:47:22 0:04:47

4 88 LJØSTAD Martin SK Rye 1:47:25 0:04:50

5 7 NORHADIAN Thomas 1:47:25 =

6 87 MYKLEBUST David Dagestad Ørsta SK 1:47:25 =

7 13 NYGÅRD KVALHEIM Erlend Måløy IL 1:47:32 0:04:57

8 11 * SÆTHER Espen Utgård Sykkylven SK 1:47:40 0:05:05

9 9 * TOMREN Marius Molde CK 1:47:53 0:05:18

K30-39

1 99 OEN Yngvill Sandane SK 2:24:23 0:00:00

M30-39

1 65 VIGELAND Morten Molde CK 1:47:17 =

2 21 FISKERSTRAND Andre Ålesund og Omegn CK 1:47:20 0:00:03

3 16 STØLEN Jørgen Ålesund og Omegn CK 1:47:22 0:00:05

4 64 LAUSUND Erling Sula SK 1:47:25 0:00:08

5 23 OTNEIM Kai Arne Stadt 1:47:25 =

6 26 HOOKER James Ålesund og Omegn CK 1:47:25 =

7 14 GLOPPESTAD Espen Ålesund og Omegn CK 1:47:25 =

8 25 SØHOLT Hogne Ørsta SK 1:47:34 0:00:17

9 96 DALSETH Torgeir Ålesund og Omegn CK 1:47:38 0:00:21

10 71 HJELMESETH Cato Ålesund og Omegn CK 1:47:42 0:00:25

11 101 KVERNEVIK Oskar 1:50:58 0:03:41

12 98 NESSET Arne Gunnar Blodsmak SK 1:51:03 0:03:46

13 19 REFSNES Frode Stadt 1:51:04 0:03:47

14 28 VIDNES Jørgen Stadt 1:51:19 0:04:02

15 15 MALCANS Janis Ulstein og Omegn SK 1:51:25 0:04:08

16 17 STEPHANSEN Øystein CCT 1:51:33 0:04:16

17 18 TOMREN Lars Ole 1:52:31 0:05:14

18 67 FOLDAL Arild Ørsta SK 1:59:17 0:12:00

19 70 SØRHEIM Tore G-Sport Volda 2:03:13 0:15:56

20 20 HEGGEN Ronny Stryn T og IL Sykkel 2:08:05 0:20:48

21 27 HOVDEN Marius Ulstein og Omegn SK 2:10:29 0:23:12

22 24 PETTERSEN Ottar Ålesund og Omegn CK 2:13:18 0:26:01

K40-49

1 30 BRUHN-HENRIKSEN Janne Stryn T og IL Sykkel 1:54:52 0:00:00

2 29 RØYSET Mona Ålesund og Omegn CK 2:10:34 0:15:42

3 31 HAUG Sykkel Haud Ulstein og Omegn SK 2:16:10 0:21:18

4 100 SOLLID Ragnhild Sandane SK 2:24:43 0:29:51

M40-49

1 36 KRAVIK Karl Erik Ålesund og Omegn CK 1:42:38 0:00:00

2 34 OLSVIK Joachim Ålesund og Omegn CK 1:42:40 0:00:02

3 40 DYB Terje Ålesund og Omegn CK 1:47:20 0:04:42

Esykkel www.emit.no 25.05.2015 15:55:08 Page:1

Ulsteinrittet

Resultatliste

25.05.2015

Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter

4 32 BIRKELAND Christian Ålesund og Omegn CK 1:47:23 0:04:45

5 89 HALFERN Nigel Molde CK 1:47:25 0:04:47

6 49 SIRA Ben Erik Ørsta SK 1:47:25 =

7 47 LOTHE Jørn Sandane SK 1:47:34 0:04:56

8 39 COLDEVIN Trond Jørgen Ålesund og Omegn CK 1:47:34 =

9 97 SKAAR Rune Sula SK 1:47:34 =

10 68 KURSETH Eldar Ålesund og Omegn CK 1:47:48 0:05:10

11 42 FARSTAD Andreas H Ålesund og Omegn CK 1:47:57 0:05:19

12 72 LINGA Per Steinar Sykkylven SK 1:51:13 0:08:35

13 45 HØYVIK Nils-Kristian Ålesund og Omegn CK 1:51:16 0:08:38

14 91 ØVREBØ Martin Måløy IL sykkel 1:51:51 0:09:13

15 46 VEDØ Geir Ove Ålesund og Omegn CK 1:52:46 0:10:08

16 48 GLANVILLE Lee Ålesund og Omegn CK 1:54:39 0:12:01

17 38 NIPEN Ronny Ulstein og Omegn SK 1:54:45 0:12:07

18 90 HOLSTAD Ottar Smidesang Ålesund og Omegn CK 1:54:49 0:12:11

19 43 NORDSTRAND Martin Ålesund og Omegn CK 1:54:51 0:12:13

20 37 JØRGENSEN Sverre Kåre Sula SK 2:02:56 0:20:18

21 41 BLOMVIK Frank Ove Ørskog IL 2:05:46 0:23:08

22 92 HIDE Inge-Jonny Kleven 2:10:42 0:28:04

23 33 STRAND Pål Idar Ulstein og Omegn SK 2:16:10 0:33:32

24 35 OLSEN Geir Frode Ålesund og Omegn CK 2:24:35 0:41:57

94 BØE John-K. DNF

50 MORK Jan Arve Ålesund og Omegn CK DNF

K50-59

1 73 KIRKEBØ Petra M. Sula SK 2:12:46 0:00:00

M50-59

1 59 GRIBBESTAD Stig Ålesund og Omegn CK 1:47:31 =

2 61 HAMMERSLAND Henry Arne Sandane SK 1:47:34 0:00:03

3 54 HAUGEN Magne Ålesund og Omegn CK 1:47:38 0:00:07

4 52 VALKVÆ Oskar Kåre Ålesund og Omegn CK 1:51:06 0:03:35

5 55 BERGSET Jørgen Sandane SK 1:55:06 0:07:35

6 56 ØSTREM Kjell Arve Ulstein og Omegn SK 2:01:09 0:13:38

7 57 NØSAVIK Bjørn Molde CK 2:01:14 0:13:43

8 53 HAVÅG Tor Wilhelm Ulstein og Omegn SK 2:01:32 0:14:01

9 102 KVERNEVIK John 2:10:28 0:22:57

10 51 ÅRSETØY Lars Ørsta SK 2:16:10 0:28:39

11 58 BJØRDAL Jarle Steinar Ørsta SK 2:28:00 0:40:29

M60-69

1 66 MYKLEBUST Arne Sandane SK 1:59:42 0:00:00

2 63 FRØYSTAD Jon Petter Ulstein og Omegn SK 2:10:30 0:10:48

3 69 INGJERD Arnfinn Ulstein og Omegn SK 2:10:45 0:11:03

4 62 BERGSETH Magne Ulstein og Omegn SK 2:14:31 0:14:49

M11-12

1 74 NAKKEN Tobias Risan 0:45:21 0:00:00

2 76 STORBRÅTEN Philip Rauma SK 0:45:30 0:00:09

3 77 VEMØY Magnus Ålesund og Omegn CK 0:59:46 0:14:25

75 HOLLINGSÆTER Fredrik R. Molde CK DNF

M13-14

1 80 ULLELAND Sigve Molde CK 0:42:22 0:00:00

2 95 ØYE Trym Ørsta SK 0:42:29 0:00:07

3 78 NAKKEN Sebastian Risan 0:43:30 0:01:08

4 79 STORBRÅTEN Oliver Rauma SK 0:45:39 0:03:17

Esykkel www.emit.no 25.05.2015 15:55:08 Page:2

Ulsteinrittet

Resultatliste

25.05.2015

Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter

K15-16

1 93 BERSTAD Eileen Grete Ulstein og Omegn SK 0:47:56 0:00:00

M15-16

1 81 RAMSTAD Emil Jørgensen Ålesund og Omegn CK 0:51:05 =

2 86 MORK Oskar Mjelde Ålesund og Omegn CK 0:51:08 0:00:03

3 83 BJERKVIK Erlend Ålesund og Omegn CK 0:52:43 0:01:38

4 82 NORE BJERKVIK Håkon Ålesund og Omegn CK 0:52:52 0:01:47

5 85 VEMØY Vetle Ålesund og Omegn CK 0:57:18 0:06:13

6 84 JAKOBSEN Trygve Bjørnvold IL Norodd 0:57:30 0:06:25

Esykkel www.emit.no 25.05.2015 15:55:08 Page:3

 

ÅRSMØTE 2015

Årsmøte - sakliste

 

   ULSTEIN OG OMEGN SYKKELKLUBB    

Onsdag 25. februar 2015

KLOKKA 19:00

STAD: kantina på Rolls-Royce Hjørungavåg (tidligare Odim)

 

KL.19.00   Siv Berge Hoff held foredrag om ernæring under lange ritt.

KL.19.40   Servering av pizza.

KL.19.50   Årsmøte opner.

 

Sak 1/15     Godkjenning av innkalling

Sak 2/15     Godkjenne dei frammøtte

Sak 3/15     Godkjenne sakliste

Sak 4/15     Velje dirigent og møtesekretær + to protokollunderskrivarar

Sak 5/15     Behandle årsmelding

Sak 6/15     Behandle rekneskap 2014 i revidert stand

Sak 7/15    Fastsetje medlemskontingent for 2015

                    

Sak 8/15     Budsjett 2015

Sak 9/15    Val til styret v/valkomité:

                                                            

Sak 10/15   Fellestreningar 2015

 

 

 

 

 

    

 

 

Styret

 

 

Forhånd.12345...40Neste
Ulstein Nordea Rittet 2018 er AVLYST
Grunna omfattande krav til utdanning av vakter har vi desverre avlyst rittet for 2018Ulstein og Omegn Sykkelklubb er svært lei for at vi må avlyse rittet og vil jobbe for å få utdanna og godkjent vakter til 2019 slik at vi kan arrangere rittet igjen. Medlemmer og publikum som ønskjer å hjelpe til enten som personvakt eller motorsykkelvakt kan kontakte klubben.  Arnfinn Oksavik, Leiar tel 90686931
15.05.18 15:40
Film frå Ulstein Nordea Rittet 2017
Himmelhøgt Media & Profilering har laga film frå årets Ulstein Nordea Rittet.
25.05.17 10:03
RESULTATLISTA ETTER ULSTEIN NORDEA-RITTET 2017 OG SPAREBANKEN MØRE RECERCUP
Ulstein og Omegn SK Ulstein Nordearittet Resultatliste Ulsteinvik 21.05.2017 Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter K17-19 70,0 KM / 30,16 KM/h 1 1 NOR20000110 BERSTAD Eileen Grete Ulstein og Omegn SK 2:19:16 0:00:00 M17-19 70,0 KM / 39,97 KM/h 1 5 NOR20001010 BJERKVIK Håkon Nore Ålesund og Omegn CK 1:45:04 = 2 4 NOR19990507 SMISETHJELL Ole Bjørn Molde CK 1:45:09 0:00:05 3 2 NOR20001204 VEMØY Vetle Ålesund og Omegn CK 1:47:29 0:02:25 4 7 NOR19991102 RIMEREIT Ole Åkernes Ålesund og Omegn CK 1:50:52 0:05:48 5 3 ERI19980921 * ABRAHAM Medhanie Daniel Flora CK 2:01:22 0:16:18 6 6 NOR20001228 FJØRTOFT Håkon Ulstein og Omegn SK 2:03:33 0:18:29 M20-29 70,0 KM / 40,04 KM/h 1 9 NOR19951206 * TJØNNELAND Kristian Førde CK 1:44:54 0:00:00 2 61 NOR18991230 MYKLEBUST David Dagestad Ørsta SK 1:44:57 0:00:03 3 8 NOR19950626 * RIMEREIT Lars Åkernes ÅOC 1:50:47 0:05:53 4 10 NOR19940215 TOMREN Marius Molde CK 1:59:40 0:14:46 K30-39 70,0 KM / 28,27 KM/h 1 12 NOR19820304 ENGESET Monica H Ørsta SK 2:28:35 0:00:00 2 11 NOR19790111 BJØRNESET Olaug NRK BIL 2:41:09 0:12:34 M30-39 70,0 KM / 40,01 KM/h 1 18 NOR19790127 REMØY Børge Ulstein og Omegn SK 1:44:59 0:00:00 2 14 NOR19800916 SØHOLT Hogne Ørsta SK 1:51:05 0:06:06 3 17 NOR19800202 RØYSETH Alf-Christian Ålesund og Omegn CK 1:54:06 0:09:07 4 13 NOR19840916 FOLLEVÅG Frode 1:59:47 0:14:48 5 19 NOR19840615 KVERNEVIK Oskar Joakim 2:01:23 0:16:24 6 16 NOR19790520 LESNIAK Slawomir 2:18:58 0:33:59 K40-49 70,0 KM / 34,24 KM/h 1 22 NOR19690722 RØYSET Mona Ålesund og Omegn CK 2:02:40 0:00:00 2 24 NOR19721213 HAUG Synnøve Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:17:01 3 23 NOR19700223 DOMSTEIN Torill Gjerde Måløy IL 2:41:11 0:38:31 M40-49 70,0 KM / 39,97 KM/h 1 39 NOR19770404 FISKERSTRAND André Ålesund og Omegn CK 1:45:05 0:00:00 2 32 NOR19690204 DYB Terje Ålesund og Omegn CK 1:45:09 0:00:04 3 31 NOR19690124 STANDAL Jan Ove Stryn T og IL Sykkel 1:45:21 0:00:16 4 37 NOR19750419 HØYVIK Nils-Kristian Ålesund og Omegn CK 1:47:44 0:02:39 5 29 NOR19761223 EIMHJELLEN Per Erik Sandane SK 1:50:41 0:05:36 6 35 NOR19761014 DIEZ Javier Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:05:40 7 38 NOR19760101 LAUSUND Erling Sula SK 1:53:40 0:08:35 8 30 NOR19760504 SKJONG Sindre Ålesund og Omegn CK 1:53:43 0:08:38 9 27 NOR19770203 GLOPPESTAD Espen Ålesund og Omegn CK 1:59:57 0:14:52 10 28 NOR18991230 STANKIN Vitaly Ulstein og Omegn SK 2:11:22 0:26:17 11 25 NOR19700811 JØRGENSEN Sverre Sula SK 2:12:36 0:27:31 12 36 NOR19700527 ØVERENG Harald Ulstein og Omegn SK 2:19:29 0:34:24 13 33 NOR19710519 BERSTAD Helge Ulstein og Omegn SK 2:19:33 0:34:28 14 26 NOR19741114 ENGESET Pål K Ørsta SK 2:28:38 0:43:33 15 34 NOR19691129 ELIASSEN Arnfinn Stranda SK 2:38:01 0:52:56 M50-59 70,0 KM / 37,96 KM/h 1 44 NOR19661208 KRISTIANSEN Geir Flora CK 1:50:39 0:00:00 2 50 NOR19660427 SIRA Ben Erik Ørsta SK 1:50:41 0:00:02 3 49 NOR19620624 GRIBBESTAD Stig Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:00:06 4 42 NOR19620525 HAMMERSLAND Henry Arne Sandane SK 1:50:54 0:00:15 5 52 NOR19660506 ALNES Øyvind Arne Ålesund og Omegn CK 1:52:35 0:01:56 6 60 NOR18991230 MJELTEVIK Arild Sykkylven SK 1:53:44 0:03:05 7 40 NOR19651121 VALKVÆ Oskar Kåre Ålesund og Omegn CK 1:59:43 0:09:04 8 51 NOR19600308 OKSAVIK Arnfinn Ulstein og Omegn SK 1:59:50 0:09:11 9 41 NOR19620407 HAVÅG Tor Wilhelm Ulstein og Omegn SK 2:04:20 0:13:41 10 43 NOR19600205 KJØPSTAD Martin Vestnes Varfjell IL 2:12:13 0:21:34 11 47 NOR19620326 KVERNEVIK John 2:12:28 0:21:49 12 46 NOR19650511 RIMEREIT Bård Ålesund og Omegn CK 2:12:53 0:22:14 13 45 NOR19650613 ELIASSEN Ingvar Ola Stranda SK 2:19:33 0:28:54 14 48 NOR19661208 STRAND Pål Idar Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:29:02 15 59 NOR19660205 ROPPEN Stig Ulstein og Omegn SK 2:41:19 0:50:40 M60-69 70,0 KM / 35,00 KM/h 1 55 NOR19560912 HØIDAL Eldar Sykkylven SK 1:59:59 0:00:00 2 54 NOR19551116 MYKLEBUST Arne Sandane SK 2:00:25 0:00:26 3 53 NOR18991230 FRØYSTAD Jon Peter Ulstein og Omegn SK 2:18:58 0:18:59 4 56 NOR19501110 RÅSBERG Atle Måløy IL 2:41:15 0:41:16 M70+ 70,0 KM / 30,07 KM/h 1 57 NOR19471228 BERGSETH Magne Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:00:00 K11-12 1 101 NOR20060904 ULLELAND Kamilla Molde CK 0:48:02 = M11-12 1 102 NOR20050321 BERSTAD Ludvik Ulstein og Omegn SK 0:42:15 = 2 62 NOR18991230 VIKEBAKK Olavius Bjåstad Hareid SK 0:47:56 0:05:41 K13-14 1 103 NOR20031024 BERSTAD Angelica Ulstein og Omegn SK 1:07:15 0:00:00 M13-14 1 106 NOR20040903 NAKKEN Tobias Risan Molde CK 0:52:02 = 2 107 NOR20030122 HOLLINGSÆTER Fredrik R. Molde CK 0:57:37 0:05:35 3 105 NOR20040615 STORBRÅTEN Philip Rauma SK 1:05:53 0:13:51 4 104 NOR20030309 HEILEVANG Reidar Andre Molde CK 1:06:16 0:14:14 M15-16 1 108 NOR20020221 ULLELAND Sigve Molde CK 0:51:42 0:00:00 2 109 NOR20020929 NAKKEN Sebastian Risan Molde CK 0:51:53 0:00:11 3 110 NOR20020929 STORBRÅTEN Oliver Rauma SK 0:57:47 0:06:05
21.05.17 17:31

 

Ulstein Nordea-rittet 2017

NYE HOVUDSPONSORAR
Vi har no teikna nye treårige sponsoravtalar med seks bedrifter i Ulstein og Hareid.Rolls-Royce og Hareid Rør & Interiør AS.
Vi har avtaler med:
Intersport Staumane og Aktivtrening