us_nyhende.png
Heim Epost Sidekart

Film frå Ulstein Nordea Rittet 2017

Himmelhøgt Media & Profilering har laga film frå årets Ulstein Nordea Rittet.

RESULTATLISTA ETTER ULSTEIN NORDEA-RITTET 2017 OG SPAREBANKEN MØRE RECERCUP

Ulstein og Omegn SK Ulstein Nordearittet

Resultatliste

Ulsteinvik 21.05.2017

Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter

K17-19 70,0 KM / 30,16 KM/h

1 1 NOR20000110 BERSTAD Eileen Grete Ulstein og Omegn SK 2:19:16 0:00:00

M17-19 70,0 KM / 39,97 KM/h

1 5 NOR20001010 BJERKVIK Håkon Nore Ålesund og Omegn CK 1:45:04 =

2 4 NOR19990507 SMISETHJELL Ole Bjørn Molde CK 1:45:09 0:00:05

3 2 NOR20001204 VEMØY Vetle Ålesund og Omegn CK 1:47:29 0:02:25

4 7 NOR19991102 RIMEREIT Ole Åkernes Ålesund og Omegn CK 1:50:52 0:05:48

5 3 ERI19980921 * ABRAHAM Medhanie Daniel Flora CK 2:01:22 0:16:18

6 6 NOR20001228 FJØRTOFT Håkon Ulstein og Omegn SK 2:03:33 0:18:29

M20-29 70,0 KM / 40,04 KM/h

1 9 NOR19951206 * TJØNNELAND Kristian Førde CK 1:44:54 0:00:00

2 61 NOR18991230 MYKLEBUST David Dagestad Ørsta SK 1:44:57 0:00:03

3 8 NOR19950626 * RIMEREIT Lars Åkernes ÅOC 1:50:47 0:05:53

4 10 NOR19940215 TOMREN Marius Molde CK 1:59:40 0:14:46

K30-39 70,0 KM / 28,27 KM/h

1 12 NOR19820304 ENGESET Monica H Ørsta SK 2:28:35 0:00:00

2 11 NOR19790111 BJØRNESET Olaug NRK BIL 2:41:09 0:12:34

M30-39 70,0 KM / 40,01 KM/h

1 18 NOR19790127 REMØY Børge Ulstein og Omegn SK 1:44:59 0:00:00

2 14 NOR19800916 SØHOLT Hogne Ørsta SK 1:51:05 0:06:06

3 17 NOR19800202 RØYSETH Alf-Christian Ålesund og Omegn CK 1:54:06 0:09:07

4 13 NOR19840916 FOLLEVÅG Frode 1:59:47 0:14:48

5 19 NOR19840615 KVERNEVIK Oskar Joakim 2:01:23 0:16:24

6 16 NOR19790520 LESNIAK Slawomir 2:18:58 0:33:59

K40-49 70,0 KM / 34,24 KM/h

1 22 NOR19690722 RØYSET Mona Ålesund og Omegn CK 2:02:40 0:00:00

2 24 NOR19721213 HAUG Synnøve Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:17:01

3 23 NOR19700223 DOMSTEIN Torill Gjerde Måløy IL 2:41:11 0:38:31

M40-49 70,0 KM / 39,97 KM/h

1 39 NOR19770404 FISKERSTRAND André Ålesund og Omegn CK 1:45:05 0:00:00

2 32 NOR19690204 DYB Terje Ålesund og Omegn CK 1:45:09 0:00:04

3 31 NOR19690124 STANDAL Jan Ove Stryn T og IL Sykkel 1:45:21 0:00:16

4 37 NOR19750419 HØYVIK Nils-Kristian Ålesund og Omegn CK 1:47:44 0:02:39

5 29 NOR19761223 EIMHJELLEN Per Erik Sandane SK 1:50:41 0:05:36

6 35 NOR19761014 DIEZ Javier Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:05:40

7 38 NOR19760101 LAUSUND Erling Sula SK 1:53:40 0:08:35

8 30 NOR19760504 SKJONG Sindre Ålesund og Omegn CK 1:53:43 0:08:38

9 27 NOR19770203 GLOPPESTAD Espen Ålesund og Omegn CK 1:59:57 0:14:52

10 28 NOR18991230 STANKIN Vitaly Ulstein og Omegn SK 2:11:22 0:26:17

11 25 NOR19700811 JØRGENSEN Sverre Sula SK 2:12:36 0:27:31

12 36 NOR19700527 ØVERENG Harald Ulstein og Omegn SK 2:19:29 0:34:24

13 33 NOR19710519 BERSTAD Helge Ulstein og Omegn SK 2:19:33 0:34:28

14 26 NOR19741114 ENGESET Pål K Ørsta SK 2:28:38 0:43:33

15 34 NOR19691129 ELIASSEN Arnfinn Stranda SK 2:38:01 0:52:56

M50-59 70,0 KM / 37,96 KM/h

1 44 NOR19661208 KRISTIANSEN Geir Flora CK 1:50:39 0:00:00

2 50 NOR19660427 SIRA Ben Erik Ørsta SK 1:50:41 0:00:02

3 49 NOR19620624 GRIBBESTAD Stig Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:00:06

4 42 NOR19620525 HAMMERSLAND Henry Arne Sandane SK 1:50:54 0:00:15

5 52 NOR19660506 ALNES Øyvind Arne Ålesund og Omegn CK 1:52:35 0:01:56

6 60 NOR18991230 MJELTEVIK Arild Sykkylven SK 1:53:44 0:03:05

7 40 NOR19651121 VALKVÆ Oskar Kåre Ålesund og Omegn CK 1:59:43 0:09:04

8 51 NOR19600308 OKSAVIK Arnfinn Ulstein og Omegn SK 1:59:50 0:09:11

9 41 NOR19620407 HAVÅG Tor Wilhelm Ulstein og Omegn SK 2:04:20 0:13:41

10 43 NOR19600205 KJØPSTAD Martin Vestnes Varfjell IL 2:12:13 0:21:34

11 47 NOR19620326 KVERNEVIK John 2:12:28 0:21:49

12 46 NOR19650511 RIMEREIT Bård Ålesund og Omegn CK 2:12:53 0:22:14

13 45 NOR19650613 ELIASSEN Ingvar Ola Stranda SK 2:19:33 0:28:54

14 48 NOR19661208 STRAND Pål Idar Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:29:02

15 59 NOR19660205 ROPPEN Stig Ulstein og Omegn SK 2:41:19 0:50:40

M60-69 70,0 KM / 35,00 KM/h

1 55 NOR19560912 HØIDAL Eldar Sykkylven SK 1:59:59 0:00:00

2 54 NOR19551116 MYKLEBUST Arne Sandane SK 2:00:25 0:00:26

3 53 NOR18991230 FRØYSTAD Jon Peter Ulstein og Omegn SK 2:18:58 0:18:59

4 56 NOR19501110 RÅSBERG Atle Måløy IL 2:41:15 0:41:16

M70+ 70,0 KM / 30,07 KM/h

1 57 NOR19471228 BERGSETH Magne Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:00:00

K11-12

1 101 NOR20060904 ULLELAND Kamilla Molde CK 0:48:02 =

M11-12

1 102 NOR20050321 BERSTAD Ludvik Ulstein og Omegn SK 0:42:15 =

2 62 NOR18991230 VIKEBAKK Olavius Bjåstad Hareid SK 0:47:56 0:05:41

K13-14

1 103 NOR20031024 BERSTAD Angelica Ulstein og Omegn SK 1:07:15 0:00:00

M13-14

1 106 NOR20040903 NAKKEN Tobias Risan Molde CK 0:52:02 =

2 107 NOR20030122 HOLLINGSÆTER Fredrik R. Molde CK 0:57:37 0:05:35

3 105 NOR20040615 STORBRÅTEN Philip Rauma SK 1:05:53 0:13:51

4 104 NOR20030309 HEILEVANG Reidar Andre Molde CK 1:06:16 0:14:14

M15-16

1 108 NOR20020221 ULLELAND Sigve Molde CK 0:51:42 0:00:00

2 109 NOR20020929 NAKKEN Sebastian Risan Molde CK 0:51:53 0:00:11

3 110 NOR20020929 STORBRÅTEN Oliver Rauma SK 0:57:47 0:06:05

Ulstein Nordea Rittet og Sparebanken Møre Resercup 2017(ungdomscup)

Søndag 21 mai kl 13:00 går starten for dette tradisjonsrike rittet over 70km. Løypa er som tidlegare år rundt Gurskøya med klokka. Ungdomscup for dei mellom 12 og 16 år går til Flø og tilbake med ei ekstra runde for dei eldste.

Trykk på den gule rubrikken til høgre på sida for info 

Årsmøte 2017

Alle medlemmer er velkomen til årsmøte tysdag 28. februar som vert halde på møteromet i Ulsteinhallen kl 19:00 - 22:00. Enkel servering 

ULSTEIN OG OMEGN SYKKELKLUBB  ÅRSMØTE 2017

Tysdag. 28. februar 2017 KLOKKA 19:00

STAD: Ulsteinhallen Møterom 2. etasje

SAKER 

Sak 1/17    Godkjenning av innkalling

Sak 2/17    Godkjenne dei frammøtte

Sak 3/17    Godkjenne sakliste

Sak 4/17    Velje ordstyrar og skrivar + to protokollunderskrivarar

Sak 5/17    Prosjekt Ulstein Sykkelpark

Sak 6/17     Handsaming av årsmelding 

Sak 7/17     Handsaming av  rekneskap 2016 i revidert stand

Sak 8/17    Fastsetje medlemskontingent for 2017
                    
Sak 9/17    Budsjett 2017

Sak 10/17    Val til styret v/valkomité                                                            

Sak 11/17   Innkomne forslag

Eventuelt

Resultat Ulstein Nordea-rittet 2016

Godt oppmøte trass dårlege vermeldinger, men timen før rittet letta det og forholda vart veldig bra!

Vel 80 stk stilte til start i dag.

resultater2016_nordearittet.pdf
1234...40Neste
Film frå Ulstein Nordea Rittet 2017
Himmelhøgt Media & Profilering har laga film frå årets Ulstein Nordea Rittet.
25.05.17 10:03
RESULTATLISTA ETTER ULSTEIN NORDEA-RITTET 2017 OG SPAREBANKEN MØRE RECERCUP
Ulstein og Omegn SK Ulstein Nordearittet Resultatliste Ulsteinvik 21.05.2017 Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter K17-19 70,0 KM / 30,16 KM/h 1 1 NOR20000110 BERSTAD Eileen Grete Ulstein og Omegn SK 2:19:16 0:00:00 M17-19 70,0 KM / 39,97 KM/h 1 5 NOR20001010 BJERKVIK Håkon Nore Ålesund og Omegn CK 1:45:04 = 2 4 NOR19990507 SMISETHJELL Ole Bjørn Molde CK 1:45:09 0:00:05 3 2 NOR20001204 VEMØY Vetle Ålesund og Omegn CK 1:47:29 0:02:25 4 7 NOR19991102 RIMEREIT Ole Åkernes Ålesund og Omegn CK 1:50:52 0:05:48 5 3 ERI19980921 * ABRAHAM Medhanie Daniel Flora CK 2:01:22 0:16:18 6 6 NOR20001228 FJØRTOFT Håkon Ulstein og Omegn SK 2:03:33 0:18:29 M20-29 70,0 KM / 40,04 KM/h 1 9 NOR19951206 * TJØNNELAND Kristian Førde CK 1:44:54 0:00:00 2 61 NOR18991230 MYKLEBUST David Dagestad Ørsta SK 1:44:57 0:00:03 3 8 NOR19950626 * RIMEREIT Lars Åkernes ÅOC 1:50:47 0:05:53 4 10 NOR19940215 TOMREN Marius Molde CK 1:59:40 0:14:46 K30-39 70,0 KM / 28,27 KM/h 1 12 NOR19820304 ENGESET Monica H Ørsta SK 2:28:35 0:00:00 2 11 NOR19790111 BJØRNESET Olaug NRK BIL 2:41:09 0:12:34 M30-39 70,0 KM / 40,01 KM/h 1 18 NOR19790127 REMØY Børge Ulstein og Omegn SK 1:44:59 0:00:00 2 14 NOR19800916 SØHOLT Hogne Ørsta SK 1:51:05 0:06:06 3 17 NOR19800202 RØYSETH Alf-Christian Ålesund og Omegn CK 1:54:06 0:09:07 4 13 NOR19840916 FOLLEVÅG Frode 1:59:47 0:14:48 5 19 NOR19840615 KVERNEVIK Oskar Joakim 2:01:23 0:16:24 6 16 NOR19790520 LESNIAK Slawomir 2:18:58 0:33:59 K40-49 70,0 KM / 34,24 KM/h 1 22 NOR19690722 RØYSET Mona Ålesund og Omegn CK 2:02:40 0:00:00 2 24 NOR19721213 HAUG Synnøve Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:17:01 3 23 NOR19700223 DOMSTEIN Torill Gjerde Måløy IL 2:41:11 0:38:31 M40-49 70,0 KM / 39,97 KM/h 1 39 NOR19770404 FISKERSTRAND André Ålesund og Omegn CK 1:45:05 0:00:00 2 32 NOR19690204 DYB Terje Ålesund og Omegn CK 1:45:09 0:00:04 3 31 NOR19690124 STANDAL Jan Ove Stryn T og IL Sykkel 1:45:21 0:00:16 4 37 NOR19750419 HØYVIK Nils-Kristian Ålesund og Omegn CK 1:47:44 0:02:39 5 29 NOR19761223 EIMHJELLEN Per Erik Sandane SK 1:50:41 0:05:36 6 35 NOR19761014 DIEZ Javier Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:05:40 7 38 NOR19760101 LAUSUND Erling Sula SK 1:53:40 0:08:35 8 30 NOR19760504 SKJONG Sindre Ålesund og Omegn CK 1:53:43 0:08:38 9 27 NOR19770203 GLOPPESTAD Espen Ålesund og Omegn CK 1:59:57 0:14:52 10 28 NOR18991230 STANKIN Vitaly Ulstein og Omegn SK 2:11:22 0:26:17 11 25 NOR19700811 JØRGENSEN Sverre Sula SK 2:12:36 0:27:31 12 36 NOR19700527 ØVERENG Harald Ulstein og Omegn SK 2:19:29 0:34:24 13 33 NOR19710519 BERSTAD Helge Ulstein og Omegn SK 2:19:33 0:34:28 14 26 NOR19741114 ENGESET Pål K Ørsta SK 2:28:38 0:43:33 15 34 NOR19691129 ELIASSEN Arnfinn Stranda SK 2:38:01 0:52:56 M50-59 70,0 KM / 37,96 KM/h 1 44 NOR19661208 KRISTIANSEN Geir Flora CK 1:50:39 0:00:00 2 50 NOR19660427 SIRA Ben Erik Ørsta SK 1:50:41 0:00:02 3 49 NOR19620624 GRIBBESTAD Stig Ålesund og Omegn CK 1:50:45 0:00:06 4 42 NOR19620525 HAMMERSLAND Henry Arne Sandane SK 1:50:54 0:00:15 5 52 NOR19660506 ALNES Øyvind Arne Ålesund og Omegn CK 1:52:35 0:01:56 6 60 NOR18991230 MJELTEVIK Arild Sykkylven SK 1:53:44 0:03:05 7 40 NOR19651121 VALKVÆ Oskar Kåre Ålesund og Omegn CK 1:59:43 0:09:04 8 51 NOR19600308 OKSAVIK Arnfinn Ulstein og Omegn SK 1:59:50 0:09:11 9 41 NOR19620407 HAVÅG Tor Wilhelm Ulstein og Omegn SK 2:04:20 0:13:41 10 43 NOR19600205 KJØPSTAD Martin Vestnes Varfjell IL 2:12:13 0:21:34 11 47 NOR19620326 KVERNEVIK John 2:12:28 0:21:49 12 46 NOR19650511 RIMEREIT Bård Ålesund og Omegn CK 2:12:53 0:22:14 13 45 NOR19650613 ELIASSEN Ingvar Ola Stranda SK 2:19:33 0:28:54 14 48 NOR19661208 STRAND Pål Idar Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:29:02 15 59 NOR19660205 ROPPEN Stig Ulstein og Omegn SK 2:41:19 0:50:40 M60-69 70,0 KM / 35,00 KM/h 1 55 NOR19560912 HØIDAL Eldar Sykkylven SK 1:59:59 0:00:00 2 54 NOR19551116 MYKLEBUST Arne Sandane SK 2:00:25 0:00:26 3 53 NOR18991230 FRØYSTAD Jon Peter Ulstein og Omegn SK 2:18:58 0:18:59 4 56 NOR19501110 RÅSBERG Atle Måløy IL 2:41:15 0:41:16 M70+ 70,0 KM / 30,07 KM/h 1 57 NOR19471228 BERGSETH Magne Ulstein og Omegn SK 2:19:41 0:00:00 K11-12 1 101 NOR20060904 ULLELAND Kamilla Molde CK 0:48:02 = M11-12 1 102 NOR20050321 BERSTAD Ludvik Ulstein og Omegn SK 0:42:15 = 2 62 NOR18991230 VIKEBAKK Olavius Bjåstad Hareid SK 0:47:56 0:05:41 K13-14 1 103 NOR20031024 BERSTAD Angelica Ulstein og Omegn SK 1:07:15 0:00:00 M13-14 1 106 NOR20040903 NAKKEN Tobias Risan Molde CK 0:52:02 = 2 107 NOR20030122 HOLLINGSÆTER Fredrik R. Molde CK 0:57:37 0:05:35 3 105 NOR20040615 STORBRÅTEN Philip Rauma SK 1:05:53 0:13:51 4 104 NOR20030309 HEILEVANG Reidar Andre Molde CK 1:06:16 0:14:14 M15-16 1 108 NOR20020221 ULLELAND Sigve Molde CK 0:51:42 0:00:00 2 109 NOR20020929 NAKKEN Sebastian Risan Molde CK 0:51:53 0:00:11 3 110 NOR20020929 STORBRÅTEN Oliver Rauma SK 0:57:47 0:06:05
21.05.17 17:31
 
19.04.17 13:13

 

Ulstein Nordea-rittet 2017

NYE HOVUDSPONSORAR
Vi har no teikna nye treårige sponsoravtalar med seks bedrifter i Ulstein og Hareid.Rolls-Royce og Hareid Rør & Interiør AS.
Vi har avtaler med:
Intersport Staumane og Aktivtrening